Obec Merklín
Obec Merklín

Organizační struktura

Organizační struktura úřadu

Činnost úřadu  obce je zajišťována prostřednictvím agendy starosty obce ---Josef Níč-----  -  kterému jsou podřízeni:

  •  Josef Fibrich
  •  Renata Salonová
  •  Soňa Němcová


 

Zastupitelstvo

Obec má zastupitelstvo zvolené v řádných volbách v říjnu roku 2010:
seznam zastupitelů:
 

  • Ing. Anna Filipová
  • Vlasta Filipová - členka rady
  • Ing. Zdeněk Gerát - místostarosta
  • Rudolf Jantoš - člen rady
  • Mgr. Marie Jirková
  • Petr Kothera
  • Vladimír Koldinský
  • Ing. Daniel Krátký
  •  Ing. Robert Marschner 
  • Jan Matuštík
  •  Josef Níč  - starosta
  • Stanislav Sloup
  • Josef Sýkora
  •  Lucie Švajková
  • Naděžda Vochozková - členka rady
  •  
  •  Složení výborů a komisí

Ostatní komise nezbytné pro fungování obce - zřízených dle zákona č. 128/2000 sb. o obcích.

Kontrolní výbor:

  • Naděžda Vochozková - předseda
  • Ing. Daniel Krátký - člen 
  • Josef Sýkora - člen 

Finanční výbor:

  • Vlasta Filipová  - předseda
  • Ing. Robert Marschner - člen 
  • Petr Kothera - člen 

Výbor pro národnostní menšiny:

  • Ing. Zdeněk Gerát  - předseda
  • Ing. Anna Filipová - člen
  • Vladimír Koldinský 

Komise výstavby a ochrany životního prostředí:

  • Jan Matuštík - předseda
  • Ing. Daniel Krátký - člen 
  • Rudolf Jantoš - člen

Komise pro školství, kulturu, sport a sociální záležitosti:

  • Vladimír Koldinský  - předseda
  • Lucie Švajková - člen 
  • Mgr. Marie Jirková - člen 
  • Ing. Anna Filipová - člen
  • Jolana Nečová - člen
  • Mgr. Monika Šebestová

Komise pro přestupky:

   (právník) 

  • Petr Kothera - člen 
  • Josef Sýkora - člen

Komise povodňová:

  • Josef Níč - předseda
  • Jan Matuštík
  • Werner Beer
  • zástupce EPL Merklín 
  • zástupce G.T.MANDL 

Zástupci pro osady:

  • Stanislav Sloup  - za Pstruží
  • Ing. Robert Marschner - za Oldříš
  • Vladimír Koldinský  - za Lípu

Sbor pro občanské záležitosti:

  • Josef Níč - předseda
  • Ing. Hedvika Roznerová - tajemnice
  • Marie Jirková
  • Marie Kotherová
  • Lucie Švajková 
  • Jolana  Nečová 
  • Ing. Zdeněk Gerát
  • Hana Ouhelová

 

Hasičský sbor:

  • Werner Beer - velitel
  • Karel Vrabec - zástupce

 

Klub důchodců:

  • Erika Dědičová  - předseda

 

Kulturní klub:

  • Hana Ouhelová - předseda

 

Vedoucí místní knihovny:

  • Anna Marková

 

 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19
1
20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Vodakva

vodakva

Mobilní aplikace

V obraze

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

Google playApp Store